MIGAWKI Z WYDARZEŃ SZKOLNYCH

Nawigacja

Lista nauczycieli

E-mail
Foto Lilianna Adamska Ad. L. Wychowawca: I b sp
lilianna.a@spjerzykowo.pl
 
 
Hanna Baumann Ba.H
Foto Krzysztof Bączyk B.K Wychowawca: kl. VIII SP
krzysztof.b@spjerzykowo.pl
 
 
Małgorzata Bilska SA Wychowawca: VII SP A
malgorzata.b@spjerzykowo.pl
Foto Leszek Bolewski Bo.L Wychowawca: III c ( jęz) gim
leszek.b@spjerzykowo.pl
Foto Marzanna Borkowska Bor.M
marzanna.b@spjerzykowo.pl
 
 
Arleta Duszyńska Du.A Wychowawca: IV B SP
arleta.d@spjerzykowo.pl
 
 
Łukasz Dziarski ŁDZ
lukasz.d@spjerzykowo.pl
 
 
Bożena Figlarz FB
Foto Katarzyna Gałkowska Ga.K
katarzyna.g@spjerzykowo.pl
 
 
Agnieszka Gronowska GA Wychowawca: oddział przedszkolny B
agnieszka.g@spjerzykowo.pl
Foto Katarzyna Hope KH
katarzyna.h@spjerzykowo.pl
Foto Beata Jarmużek JB Wychowawca: III B sp
beata.jar@spjerzykowo.pl
 
 
Sławomir Kandziora SK
slawomir.kan@spjerzykowo.pl
Foto Maciej Kasprzak KM Wychowawca: VI a sp
maciej.k@spjerzykowo.pl
Foto Magdalena Klorek M. Klo
magdalena.k@spjerzykowo.pl
Foto Hanna Kostecka Ko.H Wychowawca: III B gim
hanna.k@spjerzykowo.pl
Foto Sławomir Kozłowski SK
slawomir.k@spjerzykowo.pl
 
 
Marzena Krystkiewicz MK Wychowawca: II b sp
marzena.k@spjerzykowo.pl
Foto Dorota Maciejewska-Werner MD Wychowawca: IV a sp
dorota.m@spjerzykowo.pl
Foto Barbara Makowska Mak.B
barbara.m@spjerzykowo.pl
Foto Agnieszka Małyszka Ma.A Wychowawca: V a sp
agnieszka.m@spjerzykowo.pl
Foto Alina Mańka AM
alina.m@spjerzykowo.pl
 
 
 Marciniak,Monika MM
monika.m@spjerzykowo.pl
 
 
Renata Michalak Mich.R Wychowawca: II a sp
renata.m@spjerzykowo.pl
 
 
Jolanta Mikołajczak Mik.J
jolanta.m@zsjerzykowo.pl
Foto Hanna Nawrocka N.H Wychowawca: VI b sp
hanna.n@spjerzykowo.pl
 
 
Franciszek Piasek PF
franciszek.p@spjerzykowo.pl
 
 
Aneta Piotrowska Aneta
aneta.p@spjerzykowo.pl
Foto Hanna Polaszek Hanna P.
hanna.p@spjerzykowo.pl
 
 
Dorota Przybyła Przy. D. Wychowawca: kl. VII B
dorota.p@spjerzykowo.pl
 
 
Katarzyna Przybysz KP
 
 
Anna Przydanek Prz.A
anna.p@spjerzykowo.pl
Foto Monika Rempulska Monika R Wychowawca: oddział przedszkolny A
monika.r@spjerzykowo.pl
Foto Lena Rurek LR Wychowawca: I a sp
lena.r@spjerzykowo.pl
 
 
Agnieszka Skarbińska Agnieszka
agnieszka.s@spjerzykowo.pl
 
 
Aleksandra  Szarpak Ola Sz. Wychowawca: III A sp
aleksandra.s@spjerzykowo.pl
Foto Anna Szymańska AS
anna.t@zsjerzykowo.pl
Foto Joanna Tanaś Ta.J Wychowawca: III A GIM.
joanna.t@spjerzykowo.pl
 
 
Maria Walendowska WM
maria.w@spjerzykowo.pl
 
 
Anna Wojcieszak AW
anna.w@spjerzykowo.pl
 
 
Magdalena Żabicka Ża.M Wychowawca: V b sp
magdalena.z@spjerzykowo.pl

Oferty pracy w naszej szkole

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Jerzykowie
    ul. Spokojna 3
    62-007 Biskupice
  • 61-8152-115
    61-8152-409
    61-8152-410
    61-8155-899
    575-249-000 (kom)

Galeria zdjęć