• Witam na mojej stronie!

WITAM SERDECZNIE

Nazywam się Beata Jarmużek. Moją przygodę ze sztuką rozpoczęłam w Państwowym Liceum Sztuk Plastycznych im. Piotra Potworowskiego w Poznaniu. Studia licencjackie ukończyłam na kierunki ARCHITEKTURA WNĘTRZ w specjalności PROJEKTOWANIE WNĘTRZ. Studia magisterskie ukończyłam z wyróżnieniem na kierunku WZORNICTWO w specjalności PROJEKTOWANIE WNĘTRZ.   Praca z dziećmi to moja pasja, dlatego  ukończyłam studia pedagogiczne, oraz kierunek WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA.

W  Szkole Podstawowej w Jerzykowie jestem nauczycielką  plastyki oraz wychowawcą klasy I A SP. Prowadzę zajęcia rozwijające kreatywność w oparciu o mój autorski program nauczania: SZTUKA UŻYTKOWA I WZORNICTWO, który dzieli się na trzy odrębne bloki tematyczne : Tkanina artystyczna i biżuteria artystyczna, Aranżacja wnętrz i design, Fotografia artystyczna i grafika - Tajemnice zaklęte w fotografii i grafice.

W roku 2021 otrzymałam certyfikat potwierdzający znajomość języka angielskiego uznawany  przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej, co dało mi możliwość nauczania plastyki w oddziałach dwujęzycznych.

Beata Jarmużek

• Sala