• WYSTAWY I IMPREZY ARTYSTYCZNE

• 24.10.2014r, wraz z uczestnikami IX TURNIEJU RZEŹBIARSKIEGO  W MOSINIE odwiedziliśmy wystawę w GALERII MIEJSKIEJ W MOSINIE ,,PAWNA NA ŚMIERŚ INFANTKI" Wiesława Napierały.

Wiesław Napierała prof. ndzw. UNIWERSYTETU ARTYSTYCZNEGO w Poznaniu

Prowadzi 4. pracownię rzeźby na Wydziale Rzeźby i Działań Przestrzennych. Zajmuje się małą formą rzeźbiarską, płaskorzeźbą.
          Prace realizuje techniką wosku traconego które następnie odlewa w brązie.

*AKCJA*

,,TWORZYMY ZIMOWĄ DEKORACJĘ”

17.11.2014 godzina 14:50 – stołówka szkolna

19.11.2014 godzina 14:50 – stołówka szkolna

PLENER PLASTYCZNY

W dniach od 01-03 lipca 2015r. odbył sie plener plastyczny :"W ZACISZU MIEJSKICH ULICZEK" pod patronatem Ośrodka Kultury w Pobiedziskach. Najzdolniejsi gimnazjaliści z Zespołu Szkół w Jerzykowie oraz uczniowie innych szkół  mogli sprawdzić swoje twórcze możliwości pod okiem artysty dr Włodzimierza Trawińskiego. Młodzi artyści tworzyli w plenerze na ulicach Pobiedzisk. Ostatniego dnia na zaproszenie prowadzącego wszyscy udali sie do urokliwej miejscowości Zbierkowo, gdzie mieści się pracownia artysty. Myślę, że to miejsce oraz ponująca tam atmosfera na długo pozostaną w pamięci uczestników pleneru.

16.10.2014r, wraz z uczestnikami X TURNIEJU RZEŹBIARSKIEGO  W MOSINIE odwiedziliśmy wystawę w

GALERII MIEJSKIEJ W MOSINIE

,,GRAFIKA" Andrzej Załecki

DĘBY ROGALIŃSKIE " ŚWIADKOWIE MINIONYCH LAT" Zygmunt Pniewski