• Posiłki w szkole

W szkole uczniowie mogą korzystać z gotowych posiłków:

posiłek

cena

ilość

miesięcznie

ŚNIADANIE

HERBATA

BUŁKA/ KANAPKA

OBIAD

ZUPA + DRUGIE DANIE

ZUPA

DRUGIE DANIE

x ilość dni w miesiącu

DEKLARACJA KORZYSTANIA Z OBIADÓW:

ZASADY KORZYSTANIA Z OBIADÓW:

2024_DEKLARACJA_KORZYSTANIA_Z_OBIADOW.docx

2024_ZASADY_KORZYSTANIA_Z_OBIADOW(1).pdf

ZASADY KORZYSTANIA Z OBIADÓW

w Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Jerzykowie

w roku szkolnym2023/2024

od 2 stycznia 2024 r. do 31 grudnia 2024 r.

1.  Szkoła wydaje obiady zakupione od podmiotu świadczącego usługi cateringowe, do których uprawnieni są uczniowie Szkoły Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Jerzykowie uprzednio zapisani przez rodziców/opiekunów prawnych.
          2. Obiady są wydawane w dniach nauki szkolnej w godzinach 11:35 – 13:10.
          3. Opłata za obiady za dany miesiąc uiszczacie Państwo przelewem na konto szkoły  w terminie do 15 dnia każdego miesiąca (z góry):

Szkoła Podstawowa w Jerzykowie, ul. Spokojna 3, 62-007 Biskupice

Nr konta: Nr konta: 14 9044 0001 2103 0100 0287 0004

• Wysokość opłat za dany miesiąc będzie podana pisemnie uczniom do 10 dnia każdego miesiąca. Cena jednego obiadu w roku kalendarzowym 2024 wynosi 11,40 zł – I danie (zupa) 2,40 zł, II danie 9,00 zł
          • Nie opłacenie obiadów w miesiącu korzystania (najpóźniej do 25 każdego miesiąca) spowoduje wykreślenie ucznia z obiadów w miesiącu następnym.
          • Chęć rezygnacji z obiadów lub zmianę na kolejny miesiąc  należy zgłaszać  do ostatniego dnia miesiąca poprzedzającego zmianę osobiście w sekretariacie szkoły.
          • Ewentualne alergie pokarmowe dziecka należy zgłaszać w sekretariacie z dołączoną informacją od alergologa lub lekarza prowadzącego.
          1. Odpłatność za obiady jest określona na podstawie przeprowadzonego przetargu i zawartej  umowy z podmiotem świadczącym usługi cateringowe. Od stycznia 2025 r. może nastąpić zmiana firmy cateringowej oraz zmienić się koszt obiadu ze względu na konieczność przeprowadzenia przetargu na kolejny rok kalendarzowy co będzie wiązało się z koniecznością złożenia nowej deklaracji korzystania z obiadów.
          2. Obiady mogą być dofinansowane przez Ośrodek Pomocy Społecznej po przedłożeniu decyzji OPS o dofinansowanie obiadów.
          3. W przypadku nieobecności ucznia korzystającego z obiadów należy zgłosić ten fakt w sekretariacie szkoły osobiście lub poprzez sekretariat-Librus bądź telefonicznie na nr tel. 61 8152410, 575 249 000 (inne formy nie będą brane pod uwagę) – najpóźniej do godz. 8:00 w dniu nieobecności. Rezygnacje zgłoszone po godz. 8:00 będą uwzględniane od następnego dnia.
          • Zgłoszone okresy nieobecności zostaną odliczone w następnym miesiącu.
          • Niezgłoszone nieobecności nie będą uwzględniane i nie podlegają odpisowi.
                                                                                                                                                          Dyrektor /Alina Mańka/

Jerzykowo, 2 stycznia 2024 roku