MIGAWKI Z WYDARZEŃ SZKOLNYCH

Nawigacja

Lista nauczycieli

E-mail
Foto Lilianna Adamska Ad. L.
lilianna.a@zsjerzykowo.pl
Foto Sylwia Antoniszyn Sylwia
sylwia.n@zsjerzykowo.pl
 
 
Hanna Baumann Ba.H
Foto Krzysztof Bączyk B.K
krzysztof.b@zsjerzykowo.pl
Foto Małgorzata Bilska SA
malgorzata.b@zsjerzykowo.pl
Foto Leszek Bolewski Bo.L
leszek.b@zsjerzykowo.pl
Foto Marzanna Borkowska Bor.M
marzanna.b@zsjerzykowo.pl
 
 
Arleta Duszyńska Du.A
arleta.d@zsjerzykowo.pl
 
 
Łukasz Dziarski ŁDZ
lukasz.d@zsjerzykowo.pl
Foto Bożena Figlarz FB
bozena.f@zsjerzykowo.pl
Foto Katarzyna Gałkowska Ga.K
katarzyna.g@zsjerzykowo.pl
 
 
Anna Górniak-Kurzawa
gorniakurzawa@poczta.onet.pl
Foto Katarzyna Hope KH
katarzyna.h@zsjerzykowo.pl
 
 
Kamilla Jakubowska KamillaJ.
kamila.j@zsjerzykowo.pl
Foto Beata Jarmużek JB
beata.jar@zsjerzykowo.pl
Foto Maciej Kasprzak KM
maciej.k@zsjerzykowo.pl
Foto Magdalena Klorek M. Klo
magdalena.k@zsjerzykowo.pl
Foto Hanna Kostecka Ko.H
hanna.k@zsjerzykowo.pl
Foto Sławomir Kozłowski SK
slawomir.k@zsjerzykowo.pl
Foto Marzena Krystkiewicz MK
marzena.k@zsjerzykowo.pl
Foto Dorota Maciejewska MD
dorota.m@zsjerzykowo.pl
Foto Barbara Makowska Mak.B
barbara.m@zsjerzykowo.pl
Foto Agnieszka Małyszka Ma.A
agnieszka.m@zsjerzykowo.pl
Foto Alina Mańka AM
alina.m@zsjerzykowo.pl
Foto Monika Marciniak Monika M.
monika.m@zsjerzykowo.pl
 
 
 Marciniak,Monika MM
 
 
Renata Michalak Mich.R
renata.m@zsjerzykowo.pl
Foto Jolanta Mikołajczak Mik.J
jolanta.m@zsjerzykowo.pl
 
 
Halina Modrzyńska Mo.H
halina.m@zsjerzykowo.pl
Foto Hanna Nawrocka N.H
hanna.n@zsjerzykowo.pl
 
 
polonista nowy nP
 
 
Franciszek Piasek PF
franciszek.p@zsjerzykowo.pl
 
 
Aneta Piotrowska Aneta
aneta.p@zsjerzykowo.pl
Foto Hanna Polaszek Hanna P.
hanna.p@zsjerzykowo.pl
 
 
Dorota Przybyła Przy. D.
dorota.p@zsjerzykowo.pl
 
 
Anna Przydanek Prz.A
anna.p@zsjerzykowo.pl
Foto Monika Rempulska Monika R
monika.r@zsjerzykowo.pl
Foto Lena Rurek LR
lenarurek1812@gmail.com
 
 
Agnieszka Skarbińska Agnieszka
agnieszka.s@zsjerzykowo.pl
 
 
Aleksandra  Szarpak Ola Sz.
aleksandra.s@zsjerzykowo.pl
Foto Anna Szymańska AS
anna.t@zsjerzykowo.pl
Foto Joanna Tanaś Ta.J
joanna.t@zsjerzykowo.pl
Foto Aleksandra Zielińska Zie.A
aleksandra.z@zsjerzykowo.pl
Foto Magdalena Żabicka Ża.M
magdalena.z@zsjerzykowo.pl

Oferty pracy w naszej szkole

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Jerzykowie
    ul. Spokojna 3
    62-007 Biskupice
  • 61-8152-115
    61-8152-409
    61-8152-410 (fax)
    61-8155-899
    575-179-000 (kom)

Galeria zdjęć