MIGAWKI Z WYDARZEŃ SZKOLNYCH

Nawigacja

Lista nauczycieli

E-mail
Foto Lilianna Adamska Ad. L. Wychowawca: I a sp
lilianna.a@zsjerzykowo.pl
Foto Sylwia Antoniszyn Sylwia Wychowawca: V a sp
sylwia.n@zsjerzykowo.pl
 
 
Hanna Baumann Ba.H
Foto Krzysztof Bączyk B.K Wychowawca: VI sp
krzysztof.b@zsjerzykowo.pl
Foto Małgorzata Bilska SA
malgorzata.b@zsjerzykowo.pl
Foto Leszek Bolewski Bo.L Wychowawca: I c ( jęz) gim
leszek.b@zsjerzykowo.pl
Foto Marzanna Borkowska Bor.M
marzanna.b@zsjerzykowo.pl
 
 
Arleta Duszyńska Du.A Wychowawca: II bGim.
arleta.d@zsjerzykowo.pl
 
 
Łukasz Dziarski ŁDZ
lukasz.d@zsjerzykowo.pl
Foto Bożena Figlarz FB
bozena.f@zsjerzykowo.pl
Foto Katarzyna Gałkowska Ga.K
katarzyna.g@zsjerzykowo.pl
 
 
Anna Górniak-Kurzawa
gorniakurzawa@poczta.onet.pl
Foto Katarzyna Hope KH
katarzyna.h@zsjerzykowo.pl
 
 
Kamilla Jakubowska KamillaJ.
kamila.j@zsjerzykowo.pl
Foto Beata Jarmużek JB Wychowawca: I b sp
beata.jar@zsjerzykowo.pl
Foto Maciej Kasprzak KM Wychowawca: IV a sp
maciej.k@zsjerzykowo.pl
Foto Magdalena Klorek M. Klo Wychowawca: II B sp
magdalena.k@zsjerzykowo.pl
Foto Hanna Kostecka Ko.H Wychowawca: I bGim.
hanna.k@zsjerzykowo.pl
Foto Sławomir Kozłowski SK
slawomir.k@zsjerzykowo.pl
Foto Marzena Krystkiewicz Marzena Wychowawca: II A sp
marzena.k@zsjerzykowo.pl
Foto Dorota Maciejewska MD Wychowawca: II a Gim.
dorota.m@zsjerzykowo.pl
Foto Barbara Makowska Mak.B
barbara.m@zsjerzykowo.pl
Foto Agnieszka Małyszka Ma.A
agnieszka.m@zsjerzykowo.pl
Foto Alina Mańka AM
alina.m@zsjerzykowo.pl
Foto Monika Marciniak Monika M.
monika.m@zsjerzykowo.pl
 
 
Renata Michalak Mich.R Wychowawca: III b sp
renata.m@zsjerzykowo.pl
Foto Jolanta Mikołajczak Mik.J
jolanta.m@zsjerzykowo.pl
 
 
Halina Modrzyńska Mo.H
halina.m@zsjerzykowo.pl
Foto Hanna Nawrocka N.H Wychowawca: IV b sp
hanna.n@zsjerzykowo.pl
 
 
Franciszek Piasek PF
franciszek.p@zsjerzykowo.pl
 
 
Aneta Piotrowska Aneta
aneta.p@zsjerzykowo.pl
Foto Hanna Polaszek Hanna P.
hanna.p@zsjerzykowo.pl
 
 
Dorota Przybyła Przy. D. Wychowawca: V b sp
dorota.p@zsjerzykowo.pl
 
 
Anna Przydanek Prz.A Wychowawca: III a Gim.
anna.p@zsjerzykowo.pl
Foto Monika Rempulska Monika R
monika.r@zsjerzykowo.pl
 
 
Agnieszka Skarbińska Agnieszka
agnieszka.s@zsjerzykowo.pl
 
 
Aleksandra  Szarpak Ola Sz. Wychowawca: III a sp
aleksandra.s@zsjerzykowo.pl
Foto Anna Szymańska AS
anna.t@zsjerzykowo.pl
Foto Joanna Tanaś Ta.J Wychowawca: I aGim.
joanna.t@zsjerzykowo.pl
Foto Aleksandra Zielińska Zie.A
aleksandra.z@zsjerzykowo.pl
Foto Magdalena Żabicka Ża.M Wychowawca: III bGim.
magdalena.z@zsjerzykowo.pl

Oferty pracy w naszej szkole

Wiadomości

Kontakt

  • Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Jerzykowie
    ul. Spokojna 3
    62-007 Biskupice
  • 61-8152-115
    61-8152-409
    61-8152-410 (fax)
    61-8155-899
    575-179-000 (kom)

Galeria zdjęć