Partners

Przejdź do serwisu dostosowanego dla osób niepełnosprawnych

Czwartek 29.06.2017

Szkoła dla Twojego dziecka

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą zapewniającą wszechstronny rozwój ucznia twórczego, wrażliwego, samodzielnego, otwartego na problemy, rozumiejącego zmiany we współczesnym świecie. Chcemy nauczyć go życia w zgodzie z tradycjami, naturą i ludźmi. Działamy w myśl hasła „ Wychowujemy wolnego i samodzielnego człowieka, gotowego pokonać trudy codziennego życia.”

Wizja szkoły

Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum  w Jerzykowie to szkoła:

• nowoczesna, przyjazna , innowacyjna  przygotowująca uczniów do samodzielnego funkcjonowania w otaczającym świecie, nastawionych na osiąganie sukcesów,
  • promująca chrześcijański system wartości,
  • pomagająca   wszystkim uczniom w pełnym ich rozwoju,
  • prowadzącą szeroki zakres działań pozalekcyjnych, dzięki którym uczniowie zdobywają wiedzę oraz rozwijają swoje zainteresowania,
  • korzystająca z najnowszych zdobyczy technik informacyjnych i informatycznych,
  • pracująca metodami aktywnymi,
  • wspierająca i rozwijająca współpracę między uczniami, nauczycielami, rodzicami oraz społecznością lokalną,
  • umożliwiającą wyrównywanie szans edukacyjnych wszystkim uczniom,
  • uwzględniającą w swoich działaniach potrzeby środowiska lokalnego,
  • zapewniająca dobrze zorganizowane , atrakcyjne zajęcia w dobrze wyposażonym budynku szkoły,
  • w której nad rozwojem ucznia czuwa wykwalifikowana, kompetentna, zaangażowana kadra pedagogiczna, stosująca nowoczesne metody nauczania i wychowania.

Rekrutacja do I klasy.

Szanowni Państwo, rozpoczął  się  II etap  rekrutacji do klas I Szkoły Podstawowej.  Termin: od 19 czerwca do 26 czerwca. Szkoła dysponuje jeszcze wolnymi miejscami.

Wszelkie informacje są  umieszczone w zakładce " dla rodziców" w linku: Rekrutacja do Szkoły Podstawowej

W__NASZEJ__SZKOLE__FAJNIE__JEST___.pdf

Alina Mańka-dyrektor szkoły

•  Zakończenie roku szkolnego odbędzie się 23 czerwca 2017 r.
    8:00-msza święta w kościele w Jerzykowie. Uczniowie idą bezpośrednio do kościoła.
    9:10- zakończenie klas I-V w auli szkolnej
    11:00- zakończenie klas: VI SP i I-II gimnazjum
    Uczniowie klas III gimnazjalnych oficjalne zakończenie mają 22 czerwca 2017 r. o godz. 18:00. Świadectwa odbierają 23 czerwca od 9:10 u wychowaców.

• Young Malta Festival to coroczne, międzynarodowe wydarzenie teatralne zrzeszające od trzech edycji młodych ludzi z całej Europy. W tym roku odbędzie się już czwarta edycja festiwalu, która zgromadzi ponad stu uczestników z Polski, Niemiec, Hiszpanii, Ukrainy, Portugalii, Szkocji oraz Francji. Dla nich to czas warsztatów teatralnych, a dla widowni czternaście spektakli, które dostarczą niezwykłych przeżyć i pozwolą na obcowanie z widowiskiem jakim jest teatr. Zwieńczeniem pracy młodych aktorów będzie spektakl finałowy. Wezmą w nim  udział wszyscy uczestnicy. Wydarzenie będzie nawiązywało do tegorocznego idiomu festiwalu „Wołanie o pokój”, który jest odpowiedzią na rosnące zaniepokojenie przemocą skierowaną wobec ludzi reprezentujących inne poglądy, wyznania    i konteksty kulturowe.

• Zebranie z rodzicami odbędzie się w dniu 10 maja 2017 r.
    Klasy :
    I b G, I c G ,II a G,II b G,III a G,III b G, I a SP godzina 17.00.
    Klasy :
    I b SP, II a SP, II b SP, III a SP, III b SP,
    IV a SP, IV b SP ,V b SP, VI SP godzina 18.00.
    Klasa I a G, Va SP - zebranie z rodzicami w dniu 9 maja 2017 r. godzina 18.00.
    W dniu 10 maja odbędą się konsultacje z nauczycielami.

• Szanowni Państwo od 2 stycznia obowiązuje nowy rozkład na linii Jerzykowo, Kowalskie-Kołatka, Kołata. Zmiana dotyczy tylko zatrzymywania się na dodatkowym przystanku w Jerzykowie przy ulicy Wronczyńskiej. Alina Mańka

nowy rozkład: Kopia_Kopia_Trasy_IA2a.xlsx_wronczynska.pdf

• W związku z koniecznością wydłużenia przerwy obiadowej od poniedziałku 19.09.2016r zmienia się czas rozpoczęcia zajęć lekcyjnych.

Lekcja 1     8:05  -   8:50
    Lekcja 2     9:00  -   9:45
    Lekcja 3     9:55  -  10:40
    Lekcja 4    10:50  -  11:35

11:35 - 12:15 (przerwa obiadowa)

• UWAGA!

Od jutra nastąpi niewielka zmiana w planie dowozów.

Poniżej rozkłady jazdy autobusu szkolnego:

Trasa_Barcinek__Bugaj__Kowalskie__Kolata.pdf

Trasa_Uzarzewo__Jankowo__Gora__Promienko.pdf

• Sukces młodzieży z Jerzykowa  w konkursie międzynarodowym

" Young Europeans Award 2016"

• Zapraszamy do korzystania z nowych urządzeń zamontowanych na placu zabaw w Jerzykowie. W trosce    o bezpieczeństwo Państwa i dzieci prosimy   o zapoznanie się z regulaminem każdego urządzenia i stosowanie się do instrukcji.

• GODZINY LEKCYJNE:

0)  7:55 - 8:00