Partners

Przejdź do serwisu dostosowanego dla osób niepełnosprawnych

Środa 13.12.2017

Szkoła dla Twojego dziecka

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą zapewniającą wszechstronny rozwój ucznia twórczego, wrażliwego, samodzielnego, otwartego na problemy, rozumiejącego zmiany we współczesnym świecie. Chcemy nauczyć go życia w zgodzie z tradycjami, naturą i ludźmi. Działamy w myśl hasła „ Wychowujemy wolnego i samodzielnego człowieka, gotowego pokonać trudy codziennego życia.”

Wizja szkoły

Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi  w Jerzykowie to szkoła:

• nowoczesna, przyjazna , innowacyjna  przygotowująca uczniów do samodzielnego funkcjonowania w otaczającym świecie, nastawionych na osiąganie sukcesów,
  • promująca chrześcijański system wartości,
  • pomagająca   wszystkim uczniom w pełnym ich rozwoju,
  • prowadzącą szeroki zakres działań pozalekcyjnych, dzięki którym uczniowie zdobywają wiedzę oraz rozwijają swoje zainteresowania,
  • korzystająca z najnowszych zdobyczy technik informacyjnych i informatycznych,
  • pracująca metodami aktywnymi,
  • wspierająca i rozwijająca współpracę między uczniami, nauczycielami, rodzicami oraz społecznością lokalną,
  • umożliwiającą wyrównywanie szans edukacyjnych wszystkim uczniom,
  • uwzględniającą w swoich działaniach potrzeby środowiska lokalnego,
  • zapewniająca dobrze zorganizowane , atrakcyjne zajęcia w dobrze wyposażonym budynku szkoły,
  • w której nad rozwojem ucznia czuwa wykwalifikowana, kompetentna, zaangażowana kadra pedagogiczna, stosująca nowoczesne metody nauczania i wychowania.

Zaproszenie na montaż słowno-muzyczny

Dla nas po Bogu największa miłość to Polska!

(Kardynał Stefan Wyszyński Prymas Polski)

Dyrekcja i uczniowie

Szkoły Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Jerzykowie

mają przyjemność zaprosić

na spektakl słowno – muzyczny pt.

Pokoleniom naszych przodków w hołdzie,

który odbędzie się dnia 10.11.2017r.

o godz.18:30 w auli szkoły.

Opiekun Grupy                         W imieniu organizatorów

/Anna Przydanek/                                    Dyrektor Szkoły

/Alina Mańka/

W__NASZEJ__SZKOLE__FAJNIE__JEST___.pdf

Alina Mańka-dyrektor szkoły

• Szanowni Rodzice i Uczniowie! W zakładce "O szkole" w linku "Konkursy" umieszczono regulaminy Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. Prosimy o zapoznanie się. Alina Mańka

• 28.09.2017

Drodzy Uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum!

W dniu 27. września br. odbyły się wybory przedstawicieli do Waszych Samorządów: Samorządu Szkoły Podstawowej i Samorządu Klas Gimnazjalnych. W wyborach do Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej kandydowali : Alicja Jóźwicka  kl. 5b, Jakub Klorek kl. 7a,  Mikołaj Żabicki kl. 6a, Maja Szczepańska kl.  4b i Jacek Ulikowski kl. 4b. W wyniku  głosowania przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej w obecnym roku szkolnym  został  Mikołaj Żabicki (92 głosy). Natomiast w wyborach do Samorządu Klas Gimnazjalnych startowało czterech kandydatów: Martyna Markowska i Kinga Sobierajska – z klasy 2C, Kamil Sobierajski z klasy 3B oraz Roksana Kaczmarek z klasy 3A naszego Gimnazjum. W wyniku głosowania największą ilość głosów (60) otrzymała Roksana Kaczmarek  i to ona została przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego Klas Gimnazjalnych na rok szkolny 2017/2018.

•   W dniu 12.12.2017 r. odbędzie się zebranie z rodzicami.
    klasy 1- 3 b SP godzina 17.00
    klasa 0 godzina 17.30
    klasy 3 a,,4 - 6 SP godzina 18.00
    klasy 7 SP II- III G godzina 19.00
    W tym dniu odbędą się konsultacje indywidualne z nauczycielami.

• Szanowni Państwo, został opublikowany wstępny plan lekcji na nowy rok szkolny. W pierwszym tygdniu może on ulegać modyfikacji z uwagi na organizację zajęć.

• klasa

wychowawca

Wydawanie podręczników sala

Klasa I a