Partners

Przejdź do serwisu dostosowanego dla osób niepełnosprawnych

Niedziela 27.05.2018

Szkoła dla Twojego dziecka

Misja szkoły

„Jesteśmy szkołą zapewniającą wszechstronny rozwój ucznia twórczego, wrażliwego, samodzielnego, otwartego na problemy, rozumiejącego zmiany we współczesnym świecie. Chcemy nauczyć go życia w zgodzie z tradycjami, naturą i ludźmi. Działamy w myśl hasła „ Wychowujemy wolnego i samodzielnego człowieka, gotowego pokonać trudy codziennego życia.”

Wizja szkoły

Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi  w Jerzykowie to szkoła:

• nowoczesna, przyjazna , innowacyjna  przygotowująca uczniów do samodzielnego funkcjonowania w otaczającym świecie, nastawionych na osiąganie sukcesów,
  • promująca chrześcijański system wartości,
  • pomagająca   wszystkim uczniom w pełnym ich rozwoju,
  • prowadzącą szeroki zakres działań pozalekcyjnych, dzięki którym uczniowie zdobywają wiedzę oraz rozwijają swoje zainteresowania,
  • korzystająca z najnowszych zdobyczy technik informacyjnych i informatycznych,
  • pracująca metodami aktywnymi,
  • wspierająca i rozwijająca współpracę między uczniami, nauczycielami, rodzicami oraz społecznością lokalną,
  • umożliwiającą wyrównywanie szans edukacyjnych wszystkim uczniom,
  • uwzględniającą w swoich działaniach potrzeby środowiska lokalnego,
  • zapewniająca dobrze zorganizowane , atrakcyjne zajęcia w dobrze wyposażonym budynku szkoły,
  • w której nad rozwojem ucznia czuwa wykwalifikowana, kompetentna, zaangażowana kadra pedagogiczna, stosująca nowoczesne metody nauczania i wychowania.

NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

W terminie od 21/05/2018r. do 28/05/2018r. odbywa się  uzupełniająca rekrutacja do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Jerzykowie na rok szkolny 2018/2019.

• Zebranie z rodzicami w dniu 22.03.2018 r

Klasa 0 - godzina 17.30
    Nauczanie początkowe
    Godzina 17.00
    Klasy I a , I b , II a, II b, III b
    Szkoła Podstawowa V b
    Godzina 18.00
    III a,  IV b, V a ,VI a, VI b SP
    Klasa VII SP - godzina 19.00
    Godzina 18.00
    Klasy III a , III b ( aula ),potem spotkanie z wychowawcami w salach
    Godzina 19.00
    Klasy II a, II b, II c
    W tym dniu odbędą sie konsultacje z nauczycielami.

• Sukces uczniów Szkoły w Jerzykowie

w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym

Szkoła w Jerzykowie dba szczególnie o rozwój zainteresowań uczniów. W ramach systemu wspierania uczniów nauczyciele organizują koła zainteresowań w ramach zajęć pozalekcyjnych. Ogromnym sukcesem zakończył się udział naszej młodzieży      w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z fizyki. Laureatami zostali: Kamil Sobierajski    i  Maksymilian Łepski z klasy III gimnazjum oraz  Hubert Pyskło  z klasy II. Nauczycielem sprawującym opiekę nad uczniami jest p. Leszek Bolewski. Uzyskany tytuł  zwalnia ich z egzaminu gimnazjalnego  z części przyrodniczej.

• Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Jerzykowie
    ul. Spokojna 3